Pełnomocnicy
W każdej mediacji strony mogą – a czasem wręcz muszą – skorzystać z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Jest on zazwyczaj niezbędny stronie, aby pomóc w pełnym zrozumieniu jej sytuacji prawnej, dotrzeć do interesów prawnych oraz faktycznych, które wyklarują się często, dopiero po analizie potrzeb strony. Pełnomocnik jest też pomocny w rzetelnym określeniu prawdopodobnego czasu oraz przebiegu postępowania, a także w uzyskaniu informacji o związanym z nim potencjalnym ryzyku procesowym. Są to kwestie, które mają kluczowe znaczenie i powinny być znane każdej stronie sporu przed podjęciem świadomej decyzji o wyborze pomiędzy postępowaniem sądowym czy administracyjnym, a mediacyjnym.
Pełnomocnik, który wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomoże stronie konfliktu poznać rzeczywisty obraz sytuacji, w której się ona znajduje jest dla niej bezcenny. Gdyż w zamian za swoje wynagrodzenie umożliwi stronie zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale również czasu oraz negatywnych emocji związanych z trwaniem w eskalującym i długotrwałym konflikcie.
Mając powyższe na względzie i chcąc pomóc stronom szukającym podobnie myślących pełnomocników Fundacja ma przyjemność poniżej przedstawić profesjonalnych pełnomocników, którzy w trakcie prowadzonych – przez mediatorów współpracujących z Fundacją – mediacji dali się poznać jako hołdujący powyższym zasadom w czasie przygotowywania oraz reprezentowania w nich swoich klientów.
Anna Majerek
Adwokat
Prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką, której działalność koncentruje się na sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, medycznego i prawa pracy. Pracuje również jako mediator, jest stałym mediatorem w sprawach cywilnych przy Sądzie Okręgowym w Warszawie i Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie.
Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Warszawie oraz Szkołę IP przy Centrum Praw Własności Intelektualnej w Krakowie. Z wykształcenia jest również socjologiem, absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Fundacja Ubi Concordia
- ul. Józefa Bellottiego 5 lok. 76 piętro VI, 01-022 Warszawa
- biuro@ubiconcordia.pl
- + 48 22 559 94 43
- Polityka prywatności